Strömsholms Ridsportförening – 24 – 25 July

Medelsvår B:1

Place Rider Horse  
2 Märit Olofsson Nääs Funkenflug 67.679

FEI Prix S:t Georges

Place Rider Horse  
2 Märit Olofsson Nääs Quintana 67.206
7 Karin Persson Itaparica (SWB) 65.588


Helsingborgs Fältrittklubb – 23 – 25 July

FEI Lagprogram ponny

Place Rider Horse  
1 Millicent Myrman Inspi(red) Justice RP 185 72.357

FEI Ponnykür

Place Rider Horse  
1 Millicent Myrman Inspi(red) Justice RP 185 74.200


Väsby Ridklubb – 24 – 25 July

H90

Place Rider Horse  
5 Jasmine Nielsen Dunder Divan CC 30.7

H90

Place Rider Horse  
4 Moa Berrek CHG Hot Savina (20) (SWB) 37.5


Ballerup Rideklub – 23 – 25 July

Springning Showklasse – Hest & Pony B0 60 CM

Place Rider Horse  
1 Sanne Appelqvist KILIMANJARO 0/67.37


Lilla Edets Ridklubb – 22 – 25 July

Lätt A:3 Bana 2 Sponsrad av Hööks.

Place Rider Horse  
1 Charlotta Lundblad Münchhausen ZGE 71.429

Lätt A:3 Bana 2 Sponsrad av Salong ML

Place Rider Horse  
3 Charlotta Lundblad Münchhausen ZGE 68.000


Heda Ridklubb – 20 – 22 July

Medelsvår B:1

Place Rider Horse  
2 Pascal Rocque Loulou 64.286


Föreningen Storbyns Ryttare – 16 – 18 July

1.10 bed. A:0

Place Rider Horse  
1 Felicia Löfstad Absolutely Fabulous (SWB) 0/91.20


Vindinge Rideklub – 13 July

80 cm – Hest & Pony B0

Place Rider Horse  
1 Sabrina Hillestrøm Grøn-Iversen HIGHWAY 0/64.80

70 cm – Hest & Pony B0

Place Rider Horse  
1 Sabrina Hillestrøm Grøn-Iversen HIGHWAY 0/68.00


Hallsta Ridklubb – 9 – 11 July

Medelsvår B:2

Place Rider Horse  
2 Cornelia T Pettersson Fredensdals Valegra (F. 2) 64.054

Medelsvår C:1

Place Rider Horse  
1 Åsa Romnäs Valentino 70.357

Lätt B:3

Place Rider Horse  
2 Johanna Svensson Velaggio (SWB) 71.129

Medelsvår B:5

Place Rider Horse  
4 LiseLott Nykvist Titan DS 65.638

Lätt B:3

Place Rider Horse  
3 Emma Michaelsson Miss Timeless (SWB) 67.903


Föreningen Storbyns Ryttare – 8 – 11 July

0.50-0.80 (Lätt D) bed. A

Place Rider Horse  
1 Tilde Törnqvist Dryfe Aristocrat 0/55.40