Everlövs Ryttarsällskap – 22 – 24 June

Medelsvår B:2

Place Rider Horse  
3 Anncharlotte Pettersson Evita 71.744
4 Anncharlotte Pettersson Santino 70.000

Intermédiaire I B

Place Rider Horse  
3 Karin Öljemark Samson 69.341

Medelsvår B:4, Freak Sushi Veberöd

Place Rider Horse  
1 Anncharlotte Pettersson Evita 69.239

FEI Intermédiaire II Lövsta Future Challenge unga hästar

Place Rider Horse  
3 Karin Öljemark Samson 68.431


Himmelev Rideklub – 23 June

Springning Showklasse – Hest & Pony B0, 70 cm

Place Rider Horse  
1 Laura Ølvang Thorvil SAXO’S KICK-Á-LOT – 1 0/54.00


Ledøje-Smørum Rideklub – 23 June

80 cm., metode B0

Place Rider Horse  
1 Tina Sødring Sørensen MAXIMUM OX – 1 0

100 cm., metode B0 hest og kat 1

Place Rider Horse  
1 Ina Karlshøj Julegaard FLIKE 0
1 Ina Karlshøj Julegaard FLIKE 0

40 cm., metode B0

Place Rider Horse  
1 Cecilie Hagelund SONRISA 0

60 cm., metode B0

Place Rider Horse  
1 Ann-Louise Ricard Schouboe NICOLINE-HØJ 0
1 Isabella Juul Ploug PEPSI – 2 0

50 cm., metode B0

Place Rider Horse  
1 Alberte Assentorp TESSEBØLLES SHELTON – 1 0


Märsta Ridklubb – 16 – 17 June

Medelsvår C:2

Place Rider Horse  
1 Amanda Gunnarson Sandoro 67.209


Hvidovre Avedøre Rideklub – 17 June

LC2-LC3-B – Pony

Place Rider Horse  
1 Ella Heise BLADE – 2 70.652


Skönabäck Equestrian Club – 15 – 17 June

Medelsvår B:2, KRAFFT

Place Rider Horse  
3 Anncharlotte Pettersson Evita 69.884


Falu Ryttarsällskap – 16 – 17 June

Lätt A:P1

Place Rider Horse  
1 Greta Carnbring Electra 72.500
2 Elin Dahlberg Joskin F 70.526
3 Engla Westerberg Magnificent 69.868

Lätt A:P1

Place Rider Horse  
1 Lagledare: Malin Carnbring 212.894


Vestergaardens Sportsrideklub Egedal – 15 June

70 cm – Hest & Pony B0

Place Rider Horse  
1 Brigitte Bienert AZIZA CHACIA LYKKE OX 0/50.00


Hogsta Dressyrryttare – 13 June

FEI Finalprogram 6-åriga hästar

Place Rider Horse  
1 Mads Hendeliowitz Milwaukee 76.400

FEI Finalprogram 5-åriga hästar

Place Rider Horse  
1 Mads Hendeliowitz Ctar Girl 76.600


Sportriders Hästsportförening – 6 – 10 June

1.10 bed. Två faser A:0/A:0 SAFETY SYSTEM AB

Place Rider Horse  
9 Erik Gerdt Havanna 0-0/29.48

1.10 bed. Två faser A:0/A:0 SAFETY SYSTEM AB

Place Rider Horse  
1 Jonas Ingemarson Cedric 0/64.82